Kolikrát jsem plaval v rozplavbě soupeřů (bratři)

15. září 2017 v 18:34 | Jakub Vrbenský |  Moje závodní plavání
rok 2006
Velka Cena města Chomutova - 22. ročník, memoriál Jaroslava Jezbery - 19. ročník - Chomutov (50 m) (13. - 14. 5. 2006)
(kategorie 1994-1996, mladší žáci)

11. 200 m polohový závod - 1994 - 1996 ročník 1994 - 1996 ročník 1993 a starší

17. místo KŮS Martin 1994 SlPl 3:10.91 241 bodů 6/1 (1. místo v rozplavbě)
18. místo VRBENSKÝ Jakub 1995 SpKH 3:11.71 238 bodů 6/6 (2. místo v rozplavbě)
23. místo SVOBODA Josef 1995 KLSTe 3:15.05 226 bodů 6/5 (3. místo v rozplavbě)
25. místo VILD Václav 1994 LoBe 3:17.03 219 bodů 6/8 (4. místo v rozplavbě)
26. místo POPEK Tomáš 1994 ChÚ 3:18.42 214 bodů 6/3 (5. místo v rozplavbě)
27. místo NEHNĚVAJSA Josef 1995 MPKÚ 3:18.89 213 bodů 6/2 (6. místo v rozplavbě)
29. místo SVOBODA Pavel 1995 KLSTe 3:22.09 203 bodů 6/7 (7. místo v rozplavbě)
49. místo SEIDL Ladislav 1995 ChÚ 3:39.06 159 bodů 6/4 (8. místo v rozplavbě)






Pohár karlovarského Vřídla - 28. ročník - Karlovy Vary (50 m) (10. 6. 2006)
kategorie 1994-1995, mladší žáci)

11. 100 P muži - 1994 - 1995 ročník 1994 - 1995 ročník 1993 - 1992 ročník 1991 a starší

4. místo Grabmuller Lukáš 1995 ChÚ - 1:40.04 217 bodů 10/3 (1. místo v rozplavbě?)
5. místo Tichý Antonín 1994 MoP - 1:40.37 215 bodů 10/5 (2. místo v rozplavbě?)
6. místo Bradáč Filip 1994 VoSP - 1:41.22 210 bodů 10/6 (3. místo v rozplavbě?)
13. místo Houdek Miroslav 1992 DeCh - 1:42.62 201 bodů 10/4 (4. místo v rozplavbě?)
14. místo Houdek Ondřej 1992 DeCh - 1:46.15 182 bodů 10/1 (5. místo v rozplavbě?)
-. místo Vrbenský Jakub 1995 SpKH diskval. 0 bodů 10/2 (-. místo v rozplavbě)

Rozplavby 9/4 nebo 10/2 (?)






rok 2007
Jarní pohár města Hradce Králové 2007 - 17. ročník - Hradec Králové (50 m) (10. - 11. 3. 2007)
(kategorie 1996-1995, mladší žáci)

4. 50 m prsa - 1995 - 1996 ročník 1995 - 1996 ročník 1993 - 1994 ročník 1996 - 1997 ročník 1992 a starší

3. místo HUDEC Jan 1988 MiBo :32.55 604 bodů 1/4 (1. místo v rozplavbě)
16. místo RADINA Jakub 1992 PKNJ :35.74 456 bodů 1/5 (2. místo v rozplavbě)
17. msíto HEŘMAN Lukáš 1989 PKHK :35.96 448 bodů 1/6 (3. místo v rozplavbě)
22. místo HLINĚNSKÝ Michal 1993 KomBr :36.67 422 bodů 1/3 (4. místo v rozplavbě)
25. místo TOMEŠ Radek 1993 LoČT :37.28 402 bodů 1/2 (5. místo v rozplavbě)
26. místo VRBENSKÝ Ondřej 1993 SpKH :37.40 398 bodů 1/7 (6. místo v rozplavbě)
40. místo VRBENSKÝ Jakub 1995 SpKH :43.06 261 bodů 1/1 (7. místo v rozplavbě)

1/8 - dráha byla volná






Krajská základní soutěž - 1. kolo - Nymburk (25 m) (17. 3. 2007)
(kategorie 1995-1996, mladší žáci) (Žáci B)

5. 50 m motýl - 1995 - 1996 ročník 1995 - 1996 ročník 1993 - 1994 ročník 1992 a starší

11. místo VRBENSKÝ Ondřej 1993SpKH :37.5227 bodů 3/3 (1. místo v rozplavbě) (ročník 1993-1994 - 3. místo)
15. místo VRBENSKÝ Jakub 1995SpKH :40.2185 bodů 3/4 (2. místo v rozplavbě) (ročník 1995-1996 - 2. místo)
17. místo SUCHÝ Aleš 1993AŠMB :41.5169 bodů 3/5 (3. místo v rozplavbě) (ročník 1993-1994 - 6. místo)
18. místo KUČERA Ondřej 1996SOPKo :42.0162 bodů 3/1 (4. místo v rozplavbě) (ročník 1995-1996 - 4. místo)
24. místo MALÝ Lukáš 1996LoNy :49.0103 bodů 3/2 (5. místo v rozplavbě) (ročník 1995-1996 - 7. místo)






Cena Jablonecké Bižuterie a města Jablonce nad Nisou - 18. ročník - Jablonec nad Nisou (25 m) (31. 3. 2007)
(kategorie 1995-1996, mladší žáci) (Žáci A)

18. 50 m znak - Žáci B ročník 1995 - 1996 ročník 1993 - 1994 ročník 1997 - 1998 ročník 1999

7. místo RAKOVSKÝ Tomáš 1993 BiJa :35.91 289 bodů 14/3 (1. místo v rozplavbě)
13. místo HALAŠKA Daniel 1994 DeNá :38.38 236 bodů 14/6 (2. místo v rozplavbě)
16. místo VRBENSKÝ Jakub 1995 SpKH :39.09 224 bodů 14/7 (3. místo v rozplavbě)
17. místo VRBENSKÝ Ondřej 1993 SpKH :39.11 223 bodů 14/5 (4. místo v rozplavbě)
19. místo BARTOŠ Aleš 1994 SlLi :39.82 212 bodů 14/1 (5. místo v rozplavbě)
23. místo ČÁP Jindřich 1995 DeNá :40.75 197 bodů 14/8 (6. místo v rozplavbě)
25. místo TAUŠ Jiří 1993 PKČL :41.21 191 bodů 14/4 (7. místo v rozplavbě)
26. místo MALÝ Aleš 1996 ChpL :41.60 186 bodů 14/2 (8. místo v rozplavbě)






rok 2008
Krajská základní soutěž - 2. kolo - Kralupy nad Vltavou (25 m) (3. 5. 2008)
(kategorie 1994-1995, starší žáci) (Žáci A)

21. 100 m motýlek - muži ročník 1994 - 1995 ročník 1996 - 1997 ročník 1993 a starší

20. místo VRBENSKÝ Ondřej 1993SpKH - 1:20.9244 bodů 4/4 (1. místo v rozplavbě) (ročník 1993 a starší - 13. místo)
25. místo MALÝ Lukáš 1996LoNy - 1:25.2209 bodů 4/3 (2. místo v rozplavbě) (ročník 1996-1997 - 2. místo)
27. místo DAŘÍLEK Jan 1995SOPKo - 1:28.5186 bodů 4/2 (3. místo v rozplavbě) (ročník 1994-1995 - 10. místo)
28. místo VLČEK Vojtěch 1997LoNy - 1:30.7173 bodů 4/5 (4. místo v rozplavbě) (ročník 1996-1997 - 3. místo)
29. místo VRBENSKÝ Jakub 1995SpKH - 1:31.5169 bodů 4/1 (5. místo v rozplavbě) (ročník 1994-1995 - 11. místo)
30. místo MADĚRA Karel 1996AŠMB - 1:34.0155 bodů 4/6 (6. místo v rozplavbě) (ročník 1996-1997 - 4. místo)






Strakonický zlatý FEZ - Strakonice (50 m) (7. 6. 2008)
(kategorie 1994-1995, starší žáci)

25. 4x 50 PZ muži - 1994 - 1995 ročník 1994 - 1995 ročník 1992 - 1993 ročník 1990 - 1991 ročník 1998...

1. místo USK - Praha 1993 USK A 2:11.82 412 bodů 2/- (1. místo v rozplavbě) ruč. měř.
Ševinský Robert 1993 Košelev Oleg 1993
Jedlinský Martin 1993 Hulínský Lukáš 1993

50 m: - 100 m: - (-) 150 m: - (-)


2. místo TJ FEZKO Strakonice 1992 FEZKO A 2:14.22 390 bodů 2/- (2. místo v rozplavbě) ruč. měř.
Kvarda Jan 1992 Šejvl Ondřej 1990
Brabec Jiří 1997 Kohel Petr 1993

50 m: - 100 m: - (-) 150 m: - (-)


1. místo TJ Sparta Kutná Hora 1995 SpKH 2:15.15 382 bodů 2/- (3. místo v rozplavbě) ruč. měř.
Vrbenský Jakub 1995 Pokorný Vojtěch 1991
Vrbenský Ondřej 1993 Hobza Jakub 1993

50 m: - 100 m: - (-) 150 m: - (-)


2. místo USK - Praha 1995 USK B 2:19.60 347 bodů 2/- (4. místo v rozplavbě) ruč. měř.
Dmitriyev Roman 1995 Micka Jan 1995
Moravec Šimon 1994 Plocica Tomáš 1994

50 m: - 100 m: - (-) 150 m: - (-)


3. místo USK - Praha 1990 USK C 2:31.49 271 bodů 2/- (5. místo v rozplavbě ruč. měř.
Habel Jiří 1994 Vinický Jan 1995
Spálenský Robert 1994 Svatoš Štěpán 1995

50 m: - 100 m: - (-) 150 m: - (-)

3 neznámé dráhy byly volné






rok 2009
Strakonický zlatý FEZ - Strakonice (50 m) (30. 5. 2009)
(kategorie 1995-1996, starší žáci)

25. 4x 50 PZ muži - 1995 - 1996 ročník 1995 - 1996 ročník 1991 - 1992 ročník 1993 - 1994 ročník 1997 - 1998 ročník 1999...

1. místo Kometa Brno 1993 KomBr 2 2:00.92 533 bodů 1/- (1. místo v rozplavbě) ruč. měř.
Hobza Tomáš 1993 Sedlák Petr 1993
Ševčík Jakub 1994 Vobořil Matěj 1993

50 m: - 100 m: 1:04.27 (-) 150 m: - (-)


1. místo Kometa Brno 1992 KomBr 1 2:02.56 512 bodů 1/- (2. místo v rozplavbě) ruč. měř.
Losík Jakub 1992 Adamčík Nico 1991
Kútnik Ján 1992 Smekal Jan 1991

50 m: - 100 m: 1:06.67 (-) 150 m: - (-)


1. místo TJ Sparta Kutná Hora 1995 SpKH 2:13.32 398 bodů 1/- (3. místo v rozplavbě) ruč. měř.
Vrbenský Jakub 1995 Pokorný Vojtěch 1991
Vrbenský Ondřej 1993 Hobza Jakub 1993

50 m: - 100 m: 1:13.19 (-) 150 m: - (-)


2. místo TJ FEZKO Strakonice 1990 FEZKO Senior 2:14.11 391 bodů 1/- (4. místo v rozplavbě) ruč. měř.
Kvarda Jan 1992 Šejvl Ondřej 1990
Brabec Jan 1992 Kohel Petr 1993

50 m: - 100 m: 1:14.76 (-) 150 m: - (-)


1. místo TJ FEZKO Strakonice 1997 FEZKO Junior 3:21.52 115 bodů 1/- (5. místo v rozplavbě) ruč. měř.
Prantl Antonín 1997 Strejček Michal 1997
Peterka Robert 1997 Soukup Karel 1997

50 m: - 100 m: 1:48.66 (-) 150 m: - (-)


2. místo TJ FEZKO Strakonice 1997 FEZKO smisene 3:28.43 104 bodů 1/- (6. místo v rozplavbě) ruč. měř.
Brabec Jiří 1997 Chládek Petr 1995
Hlinka Štěpán 1999 Strejček Václav 2000

50 m: - 100 m: 1:53.21 (-) 150 m: - (-)

2 neznámé dráhy byly volné






Praha 2009, 3. kolo Českého poháru - Praha - Podolí (50 m) (5. - 7. 6. 2009)
(kategorie 1996 a starší, starší žáci)

4. 50 Prsa / Breast - Muži / Men ročník - open

35. místo NĚMEC Jan 1995 PKHK :35.68 454 bodů 5/3 (1. místo v rozplavbě)
40. místo VRBENSKÝ Ondřej 1993 SpKH :36.77 415 bodů 5/2 (2. místo v rozplavbě)
41. místo TICHÝ Antonín 1994 MoP :36.87 411 bodů 5/7 (3. místo v rozplavbě)
45. místo ŠTENCEL Martin 1992 FaBr :37.37 395 bodů 5/6 (4. místo v rozplavbě)
50. místo ZÁLUŽANSKÝ Tomáš 1990 USK :37.80 382 bodů 5/5 (5. místo v rozplavbě)
54. místo VRBENSKÝ Jakub 1995 SpKH :38.17 371 bodů 5/8 (6. místo v rozplavbě)
55. místo BOHÁČEK Lukáš 1993 KaKr :38.28 368 bodů 5/4 (7. místo v rozplavbě)
58. místo KOLMAŠ Jan 1991 VoSP :39.15 344 bodů 5/1 (8. místo v rozplavbě)






Zimní přebor Prahy a Středočeského kraje - Kladno (25 m) (30. - 31. 10. 2009)
(kategorie 1996 a starší, starší žáci)

22. 100 m polohový závod - muži ročník - open

12. místo VOJTOVIČ Jakub 1993 USK :31.1 1:07.9 455 bodů 4/4 (1. místo v rozplavbě)
13. místo SKÁLA Jiří 1990 SKS :33.2 1:08.3 447 bodů 4/2 (2. místo v rozplavbě)
24. místo VÁLEK Petr 1992 SKS :32.8 1:11.7 387 bodů 4/1 (3. místo v rozplavbě)
29.-31. místo VRBENSKÝ Jakub 1995 SpKH :34.0 1:11.8 385 bodů 4/6 (4.-5. místo v rozplavbě)
29.-31. místo DAVÍDEK Pavel 1992 SKPNy :32.9 1:11.8 385 bodů 4/5 (4.-5. místo v rozplavbě)
32. místo VRBENSKÝ Ondřej 1993 SpKH :35.7 1:11.9 383 bodů 4/3 (6. místo v rozplavbě)






rok 2010
Krajská základní soutěž - 1. kolo - Kutná Hora (25 m) (20. 3. 2010)
(kategorie 1960-1995, mladší dorostenci)

13. 50 m znak - 1995 a starší ročník 1995 a starší ročník 1996 - 1997 ročník 1998 - 1999

1. místo KRÁL Patrik 1994 AŠMB :30.4 460 bodů 9/3 (1. místo v rozplavbě)
2. místo DAVÍDEK Pavel 1992 SKPNy :33.1 356 bodů 9/2 (2. místo v rozplavbě)
3. místo VRBENSKÝ Jakub 1995 SpKH :33.4 347 bodů 9/5 (3. místo v rozplavbě)
4. místo MADĚRA Karel 1996 AŠMB :35.0 302 bodů 9/1 (4. místo v rozplavbě)
7. místo MADĚRA Jan 1997 AŠMB :36.1 275 bodů 9/4 (5. místo v rozplavbě)






Mistrovství Prahy a letního krajského přeboru Středočeského kraje dorostů a dospělých - Praha - Podolí (50 m) (7. - 8. 5. 2010)
(kategorie 1997 a starší, mladší dorostenci)

2. 50 Volný způsob - Muži ročník open

9. místo VRBENSKÝ Ondřej 1993 SpKH :28.27 439 bodů 6/5 (1. místo v rozplavbě)
11. místo ŠTULÍK Marek 1997 LoBe :28.62 423 bodů 6/2 (2. místo v rozplavbě)
31. místo ŘEHOŘ Jan 1993 VoSP :28.92 410 bodů 6/4 (3. místo v rozplavbě)
32. místo ČERVENKA Daniel 1995 Boh :28.99 407 bodů 6/3 (4. místo v rozplavbě)
18. místo GRULICH Miroslav 1988 SKPNy :29.45 388 bodů 6/6 (5. místo v rozplavbě)
33. místo PAVLOV Lukas 1996 Boh :29.45 388 bodů 6/1 (6. místo v rozplavbě)
19. místo VRBENSKÝ Jakub 1995 SpKH :29.48 387 bodů 6/7 (7. místo v rozplavbě)
34. místo BARTŮNĚK Václav 1992 Boh :29.62 381 bodů 6/8 (8. místo v rozplavbě)






Strakonický zlatý FEZ - Strakonice (50 m) - (5. 6. 2010)
(kategorie 1994-1995, mladší dorostenci)

17. 100 Z muži - 1994 - 1995 ročník 1994 - 1995 ročník 1993 - 1992 ročník 1996 - 1997 ročník 1998 - 1999 ročník 2000...

1. místo Schröpfer Martin 1993 JiDo - 1:06.79 526 bodů 4/5 (1. místo v rozplavbě) III. VT
1. místo Kodým Jan 1995 ČKPK - 1:07.19 517 bodů 4/4 (2. místo v rozplavbě) III. VT
1. místo Novák Petr 1996 JiDo - 1:14.81 375 bodů 4/3 (3. místo v rozplavbě)
2. místo Plocica Matyáš 1996 USK - 1:16.68 348 bodů 4/6 (4. místo v rozplavbě)
3. místo Moravec Šimon 1994 USK - 1:17.09 342 bodů 4/8 (5. místo v rozplavbě)
4. místo Vrbenský Jakub 1995 SpKH - 1:17.48 337 bodů 4/7 (6.-7 místo v rozplavbě)
3. místo Schröpfer Kryštof 1997 JiDo - 1:17.48 337 bodů 4/1 (6.-7 místo v rozplavbě)
6. místo Chládek Petr 1995 FEZKO - 1:26.64 241 bodů 4/2 (8. místo v rozplavbě)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 15. září 2017 v 19:03 | Reagovat

To jsi dobry

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama